{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Ücretsiz ve Randevulu Kurulum
World Karta Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı!
Hızlı ve Ücretsiz Teslimat
İşbankası Maximum Karta Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı!
Bonus Karta Peşin Fiyatına 5 Taksit İmkanı!
Axess Karta Özel Peşin Fiyatına 7 Taksit İmkanı!
Profil

Hakkımızda

Eviniz İçin Alışveriş “Storish” 

Olağanüstü mobilyalar, ev tekstili ve aksesuarlar için en ideal adresiniz.

Storish olarak, olağanüstü bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Kullanıcı dostu web sitemiz, detaylı ürün açıklamaları, canlı görseller ve kolay navigasyon ile koleksiyonumuzu keşfetmenizi sağlar. Alanında uzman müşteri hizmetleri ekibimiz, sizlere yardımcı olmak, soruları yanıtlamak ve alışveriş yolculuğunuz boyunca memnuniyetinizi sağlamak için her zaman hazırdır.

Tüm koleksiyonlarımız işlevsellik, konfor ve tasarımın mükemmel bir kombinasyonunu sağlamak için titizlikle seçilir. Göz alıcı koltuk takımlarından şık yemek masalarına, stil sahibi depolama çözümlerinden rahat yatak odası mobilyalarına ve tamamlayıcı aksesuarlarına kadar çeşitli zevklere ve tercihlere uygun seçenekler sunuyoruz. Her parça, dayanıklılık ve zamansız çekicilik garanti eden özenle işlenmiş, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir.

Güvenilir ortağınız Storish'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Koleksiyonumuzu keşfedin ve yaşam alanlarınızın potansiyelini açığa çıkarmanıza yardımcı olalım. Evlerinizi hikayelerle dolu bir yuvaya dönüştürmek için Storish ile tanışın!

Biz kimiz? 

1957 yılında Kayseri’de temelleri atılan ve Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Erciyes Anadolu Holding, bugün mobilya, tekstil, kimya, pazarlama, kablo ve tel, demir-çelik, lojistik, enerji, finans ve havacılık gibi birçok alandaki faaliyetlerini sektör lideri olarak 34 şirketi ile sürdürmektedir. Erciyes Anadolu Holding bünyesinde, İstikbal, Bellona, Mondihome, Storish gibi mobilya sektöründe lider markalar bulunmaktadır.

Storish Erciyes Anadolu Holdinge bağlı bir grup şirketidir. Mobilya, dekorasyon ve aksesuar başta olmak üzere evinizdeki birçok ihtiyacı karşılamak için en iyi seçenekleri sunmaktadır. 

Storish, büyük ölçekli bir tedarik gücüne sahip olmakla birlikte, sektörde on yılları bulan tecrübeye sahip 150 kişilik yetkin ve tecrübeli çalışan kadrosuyla, tüm kategori ve süreçlerde ön plana çıkmaktadır.

Markamız, “her bir ürün ile hayatları daha fazla güzelleştirmek” ve “müşterilerinin duyduğu güveni her şeyin üstünde tutarak modern ve farklı tasarımlarla buluşturmak” mottolarından yola çıkarak kalitesini onayladığı tedarikçilerin ürünlerini müşteri ile kendi garantörlüğünde buluşturan bir e-ticaret platformu olarak hizmet vermektedir.

Ne hedefliyoruz?

Güven, ürün kalitesi, hızlı teslimat, sorunsuz kurulum ve satış sonrası verdiğimiz hizmetlerle alışveriş deneyimini en mükemmel şekilde müşterilerimize yaşatmak esas hedefimiz.

Müşterilerimize sürekli farklı tasarımlar sunmak, hayatlarına yeniliği, farklılığı katmak ve bunun için sürekli çalışmak rotamız. Yakın gelecekteki hedefimiz ise tarzınızı yansıtabileceğiniz farklı tasarımlar hayatınıza dahil olurken kişiye özel mimari çözümlerle de alışveriş deneyimini en üst noktaya çıkarmak.

Storish olarak, evinizin hatıralarla dolu olduğunu ve sizin tarzınızı yansıttığını biliyoruz. Bu nedenle, yaşam alanlarınıza değer katacak ve kişisel tarzınızı yansıtacak yüksek kaliteli ürünlerin özenle seçilmiş bir koleksiyonunu sunmak için çalışacağız.

Misyonumuz

Erciyes Anadolu Holding çatısı altında yer alan her marka ve şirket gibi Storish de, ulusal ve uluslararası arenada sürdürülebilir büyüme odağıyla, ülke ekonomisine ve toplumsal gelişime katkı sağlamayı kendine misyon edinmiştir. Kullandığı teknolojileri  inovatif yaklaşımlarla geliştirmek en önemli hedefleri arasında yer almaktadır. Tüketicilere en yüksek kaliteyi ve rekabetçi fiyatları sunmak misyonumuzun bir parçasıdır. Bu doğrultuda yetenekli, kabul görmüş üreticiler ve tedarikçilerle yakın iş birliği yaparak müşterilerimize yüksek katma değerli ve yüksek standartlara sahip ürünler sunmak en önemli hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaynaklarımız önemli: Kaynakları etkin ve verimli kullanarak, ihtiyaç ve beklentilerinizi ideal sürede karşılamak bizim için önemli. Tüm kaynaklarımızın verimli kullanılması yanında zamanı doğru yönetmek için müşterilerin aradığını kolayca bulması, hızlı ve güvenli alışveriş sonrasında adrese hızlı teslimat markamızın vazgeçilmez kalite politikasıdır. 

Gelişim yönetimi: Uygulanabilir tüm şartlar ile güncel yasal mevzuatlar çerçevesinde faaliyet planlarımızı ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. 

Sürdürülebilirlik: Uluslararası standartlara göre sürdürülebilir hizmet sunmak için kurumumuzdaki tüm süreçleri etkin kalite yönetim sistemlerine entegre ediyoruz. 

Hep daha iyiye: Yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli takip ediyoruz.  Gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları oluşturuyor ve yürütüyoruz.

İnsan kaynağımız: Personelimizin hayatına düzenli eğitimlerle teknolojik yenilikleri dahil ediyoruz. Kaynağımız insan ve kaynağımızın sağlamlığı size sunulan hizmet kalitesini artırmamızdaki temel gücümüzdür. 

En değerlisi “Geri Bildirim”: Fark oluşturan ve değer yaratan işlemleri güçlendirmek için geri bildirimlerinizi almak için tüm kanalları koordine ederek etkin bir şekilde yönetiyoruz.